ПЕРШИЙ ЕТАП НАВЧАННЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (на базі ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету»)

5 лютого 2024 року розпочали навчання слухачі курсів підвищення кваліфікації за категорією: науково-педагогічні та педагогічні працівники (викладачі) закладів фахової передвищої освіти(на базі ВСП «Київський торговельно-економічний фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету»).Куратор-тьютор: доц. В. В. Маршицька.

Організація освітнього процесу здійснювалась за дистанційною формою навчання та передбачала взаємодію зі слухачами із застосуванням інтерактивних освітніх платформ (LMS «Adult Learning», ВВВ, Zoom, е-дошка Padlet), онлайн-інструментів Google, спільноти у мережі Viber тощо.

На першому етапі з 5 по 9 лютого слухачі брали активну участь у тематичних дискусіях та семінарських/практичних заняттях за темами: «Створення безпечного освітнього середовища ЗПФО: психологічний аспект» (проф. О.І. Бондарчук), «Педагогіка партнерства: сутність, основні ідеї та принципи (доц. Т. С. Кравчинська), «Розвиток особистого бренду педагогічних працівників» (доц. Ю.А. Шабала), «Організація взаємодії учасників освітнього процесу в освітньому середовищі Google Classroom» (доц. Л.Г. Кондратова), «Інституаційні механізми забезпечення якості в закладі освіти в умовах невизначеності» (доц. В.В. Драгунова) «Інформаційна безпека педагогічного працівника» (доц. О.О. Самойленко), «Технологія створення презентацій за допомогою Microsoft PowerPoint» (доц. С.В. Ларін), « Основи практичної роботи у віртуальному освітньому середовищі» (ст. викл. Т.І. Шеремет).

Вітаємо слухачів із початком першого етапу навчання на курсах підвищення кваліфікації у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університету менеджменту освіти».