Підписання договору про наукове співробітництво

10 квітня 2023 року підписано договір про наукове співробітництво  між  ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та КУ «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області. Договір про наукове співробітництво підписано в особі Миколи Олексійовича Кириченка, ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та Світлани Миколаївни Чернякової, директора КУ «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області.

Предметом договору є наукове співробітництво з метою здійснення науково-дослідної роботи кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «УМО» за темою «Теоретико-методичні засади професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломної освіти», яка виконується в межах науково-дослідної роботи ЦІПО «Трансформація професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломної освіти» (номер державної реєстрації НДР 0120U104637 від 30.10.2020).

Ініціатор співпраці – Юлія Анатоліївна Шабала, доктор філософії, доцент кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО (Підтема НДР: «Науково-методичний супровід професійного розвитку педагогічних працівників в умовах відкритого університету післядипломної освіти»).

Документ спрямований на проведення спільних заходів щодо сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів освіти м. Прилуки, стимулювання їх самоосвіти та саморозвитку, мотивації професійного самовдосконалення в умовах безперервної освіти та підвищення кваліфікації.

Об’єднання зусиль сторін-підписантів договору сприятиме здійсненню науково-методичного супроводу професійного розвитку освіти дорослих.

Колектив кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО висловлює щиру подяку за підтримку наших ініціатив та довіру директору КУ «Прилуцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прилуцької міської ради Чернігівської області – Світлані Миколаївні Черняковій.

Нова співпраця – нові наукові перспективи!