СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ З ІНСТИТУТОМ ПРОБЛЕМ ВИХОВАННЯ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

05 квітня 2022 року науково-педагогічні працівники кафедри філософії і освіти дорослих ДЗВО “Університет менеджменту освіти” взяли участь у вебінарі "Духовна і психологічна безпека дитини в умовах воєнного стану" (організатор - Інститут проблем виховання) у рамках співпраці в умовах воєнного стану.

Спікером від кафедри філософії і освіти дорослих виступила проф. Масол. Л. М. із тезами щодо трансформації ціннісних орієнтацій суб’єктів освітнього процесу.

Серед учасників - слухачі курсів підвищення кваліфікації - науково-педагогічні працівники Житомирського ОІППО.

Слава Україні!