УЧАСТЬ КОЛЕКТИВУ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ У ВЕБІНАРІ “КРИЗОВЕ ВТРУЧАННЯ”

Науково-педагогічні працівники кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО "Університет менеджменту освіти" взяли участь у вебінарі  "Кризове втручання", проведеного Cooperation Office Ukraine 28.04.2022 (zoom).

Спікером заходу була була Барбара Прайтлер (кандидат психологічних наук, психотерапевт Віденського центру допомоги жертвам катувань та війни, супервізор). Вебінар відбувся за підтримки Домінік Ейзенманн (Austrian Educational Coordinator).

Зміст вебінару був спрямований на висвітлення важливих питань в умовах воєнного стану в Україні. Зокрема, розкрито дефініцію “резильєнтності” як чинника психологічної стійкості; запропоновано вправи для саморегуляції психологічного стану; висвітлено тематику роботи з різними віковими категоріями в умовах воєнного стану; розкрито засади соціально-психологічної допомоги населенню в умовах ведення бойових дій; розкрито авторські практичні рекомендації щодо зміцнення психологічних ресурсів (наявність соціальних контактів, посилення відчуття безпеки, підтримка супроводу, у тому числі через соціальні мережі, фізична активність тощо).