УЧАСТЬ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ЦІПО У МОТИВАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНОМУ КЕЙСІ-СЕМІНАРІ НА ТЕМУ «ВИКОРИСТАННЯ ЕФЕКТИВНИХ ПРАКТИК ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ТРАНСФОРМАЦІЯ В УСПІХ»

10 жовтня 2024 року на базі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбувся мотиваційно-інформаційний кейс-семінар на тему «Використання ефективних практик для формування позитивного іміджу закладу позашкільної освіти: трансформація в успіх». У рамках заходу виступила Ольга Просіна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України з темою виступу – «Професійна трансформація педагогів позашкільної освіти: шляхи розвитку та майстерності», яка викликала значний інтерес серед учасників.

Пані Ольга поділилася досвідом впровадження інноваційних підходів до професійного розвитку педагогів, наголосила на важливості особистісного зростання та набуття нових компетенцій в умовах сучасних освітніх викликів. Особливу увагу було приділено трансформаційним результатам навчання, які включають зміни у світогляді, поведінці та підходах до освітньої діяльності. Виступ сприяв учасникам усвідомити необхідність адаптації до нових умов і розвитку власного професійного потенціалу.

Також Ольга Просіна акцентувала на важливості психологічної підтримки педагогів у процесі трансформації. Вона підкреслила, що розвиток емоційної стійкості та вміння керувати стресом є ключовими елементами успішної професійної адаптації в сучасному освітньому середовищі.