УЧАСТЬ ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ЦІПО У РОБОТІ ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМИ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ольга Просіна, кандидат педедагогічних наук, доцент, завідувач кафедри взяла активну участь у роботі онлайн-платформи для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області, що відбувається 11-12 вересня 2024 року. Захід, організований Міністерством освіти і науки України спільно з Департаментом освіти і науки Чернівецької ОВА та Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти, мав на меті обговорення пріоритетних напрямів організації освітнього процесу в умовах воєнного часу.

Ольга Просіна виступила з доповіддю на тему «Цифрові інструменти як рушій професійної трансформації для педагогічних працівників». У своїй довповіді вона висвітлила важливість впровадження цифрових технологій у професійне навчання педагогів, а також поділилася досвідом використання сучасних цифрових інструментів для підвищення якості освіти в умовах кризових ситуацій. Окрім цього, було акцентовано увагу на важливості постійного професійного розвитку викладачів та активної інтеграції інноваційних технологій у навчальний процес.

Захід став корисною платформою для обміну досвідом між педагогами, науковцями та освітянами, сприяючи професійному розвитку й адаптації до нових викликів сучасної освіти в умовах воєнного стану.

Дякуємо кафедрі професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти за актуальне партнерство, що зробило можливим обмін передовими практиками й ідеями на цьому заході.