відбувся захист випускних робіт слухачів курсів підвищення кваліфікації категорії "Науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів"

18 червня 2022 року на кафедрі філософії і освіти дорослих відбувся захист випускних робіт слухачів курсів підвищення кваліфікації. Категорія слухачів: науково-педагогічні працівники університетів, академій, інститутів (куратор-тьютор – доц.Маршицька В.В.). На захисті слухачі успішно презентували випускні роботи і отримали схвальні відгуки від голови і членів комісії (доц О.О.Самойленко, доц.М.В.Ілляхова., доц.В.В.Маршицька)

Слухачі курсів за період дистанційного і очного етапів освітнього процесу мали можливість ознайомитись із теоретичними і практичними матеріалами, опрацювати спецкурси, активно спілкувалися і обмінювалися досвідом у веб-середовищі і під час науково-практичної конференції. Враховуючи умови воєнного стану, слухачі курсів підвищення кваліфікації мали можливість навчатися дистанційно у зручний для них час та завершити навчання з підвищення кваліфікації у встановлений термін.

ВІТАЄМО КОЛЕГ І БАЖАЄМО УСПІХІВ!!!