ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЙНИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ЦІПО ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАПН УКРАЇНИ – МИКОЛУ ОЛЕКСІЙОВИЧА КИРИЧЕНКА!

У час ювілейний, святковий

Даруєм розкішний букет шани й любові!

Хай доля дарує довгого віку,

Щастя й радості без ліку!

Міцного здоров’я – з роси і води,

Хай щедрість і добро поруч будуть завжди!

Від нас ці щирі вітання-слова,

А Бог хай дарує многії літа!

Вельмишановний Миколо Олексійовичу!

Прийміть найщиріші вітання від науково-педагогічного колективу кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО!

Від усієї душі бажаємо Вам доброго здоров’я, безмежного родинного щастя, миру, злагоди і благополуччя, натхнення та бажання діяти й досягати нових життєвих і професійних висот!

Талановитий керівник, вдумливий філософ і творчий педагог Микола Олексійович Кириченко щоденною невтомною працею примножує освітні й культурні здобутки Української держави. Усвідомлюючи важливість якісної освіти на глобальному й державному рівнях, активно здійснює громадську діяльність у цій сфері.

Ґрунтовна й різнобічна освіта стала основою плідної діяльності Миколи Кириченка як сучасного керівника, який пройшов майже всі щаблі педагогічної кар’єри — від учителя, заступника директора й директора школи, завідувача районної методичної служби, керівника Центру практичної психології на Полтавщині до викладача вищої школи, першого проректора — проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, ректора Університету менеджменту освіти з 2018 р.

Визнанням на державному, галузевому й академічному рівнях вагомих здобутків ректора Миколи Кириченка в розвитку української освіти та науки є нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України, медаллю НАПН України «К. Д. Ушинський», почесною грамотою НАПН України, золотою медаллю «М. П. Драгоманов», а також почесною відзнакою Університету менеджменту освіти «За звитяжну працю у сфері ППО», почесною відзнакою «За 10 років самовідданого служіння освіті та науці України», медаллю НАН України «Народна шана українським науковцям 1918–2018» і дипломом НАПН України «За вагомий внесок у розвиток наукової сфери України». Відзначений почесними грамотами Міжпарламентської асамблеї країн СНД та іншими важливими нагородами.

Нехай Ваша життєва дорога й надалі квітне добром і достатком, увагою та щедрою вдачею, а доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи багато років активного життя, сповненого значними подіями та яскравими враженнями!

Глибокоповажний Миколо Олексійовичу, бажаємо, щоб у ці нелегкі часи Ви не втрачали наснаги та життєвої енергії. Нехай Ваш новий рік буде сповнений звершень, а рідний ДЗВО «Університет менеджменту освіти» — ставатиме дедалі прогресивнішим освітнім й науковим осередком у вільній міцній непереможній Україні.

Нехай Господь береже Вас і дарує многії і благії літа!

З вірою у Перемогу і найкращими побажаннями – кафедра філософії і освіти дорослих ЦІПО.