ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ

30 квітня 2024 року відбулося засідання кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (онлайн на платформі ZOOM).

На порядку денному засідання кафедри розглядались питання:

• Про підготовку ІІІ Всеукраїнської кафедральної конференції «Варіативні моделі і технології трансформації професійного розвитку фахівця в умовах відкритої освіти» (О. В. Просіна, НПП кафедри, аспіранти).
  • Про стан представлення науково-методичних праць працівників кафедри в Електронній бібліотеці НАПН України (А. Б. Єрмоленко).
  •       Різне.

З інформацією по першому питанню виступила завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент – Ольга Просіна (про підготовку ІІІ Всеукраїнської кафедральної конференції «Варіативні моделі і технології трансформації професійного розвитку фахівця в умовах відкритої освіти»). Ухвалили: запропонований інформаційний лист ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Варіативні моделі й технології трансформації професійного розвитку фахівців в умовах відкритої освіти». Серед пропозицій –  звернути увагу на  залучення ключових стейкхолдерів до проведення заходу.

По другому питанню заслухали доповідь про стан представлення науково-методичних праць працівників кафедри в Електронній бібліотеці НАПН України (з інформацією виступив –  Андрій Єрмоленко, кандидат політичних наук, доцент). Закцентовано увагу на тому, що публікації кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО розміщуються систематично з 2008 року, наразі їхня кількість - 448 ресурсів (із 1426 загальних ресурсів ЦІПО); статистика завантажень за весь період становить понад 275,238 тис. завантажень. За 2024 рік завантажено 16  ресурсів працівників кафедри.  Серед пропозицій – активізувати завантаження власних публікацій (наукових, методичних, навчальних) в е-бібліотеку науково-педагогічним працівникам та аспірантам кафедри.