ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ФІЛОСОФІЇ І ОСВІТИ ДОРОСЛИХ ЦІПО

18 квітня 2023 року відбулось засідання кафедри філософії і освіти дорослих ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти». На порядку денному слухали питання про підготовку ІІ Всеукраїнської кафедральної конференції «Варіативні моделі і технології трансформації професійного розвитку фахівців в умовах відкритої освіти». На засіданні науково-педагогічні працівники кафедри обговорили та затвердили склад програмного та організаційного комітету, робочий план підготовки і проведення та план-проспект конференції. У різному  погодили організаційні питання щодо розробки силабусів (для категорії слухачів «Керівники, новопризначені керівники та консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників» ЦІПО та слухачів курсів  підвищення кваліфікації в УВУПО) у рамках НДР кафедри.

Об’єднуємо зусилля і працюємо на перспективу!