УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО І ЕТАП КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІІ!

З 18.05 по 22.05.2020 р. у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» відбувся І етап курсів підвищення кваліфікації слухачів за категорією «Викладачі університетів, академій, інститутів, які викладають психологічні дисципліни».

Це чудова нагода колегам – викладачам вищої школи – обмінятися професійними поглядами, здобутками, надбаннями. Дякуємо усім за організацію та проведення корисних, натхненних, професійних зустрічей: куратору – доценту кафедри психології управління Н. І. Пінчук, професорсько-викладацькому складу Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», дотичному до освітнього процесу, і учасникам групи – провідним психологам Інституту менеджменту та психології, Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти», Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Попереду – активна робота на другому, дистанційному та третьому, завершальному етапах!