Як попередити та розв’язати конфлікти під час інституційного аудиту в закладі загальної середньої освіти?

Відповідь на це та інші питання, обговорення психологічних засад попередження та розв’язання конфліктів під час інституційного аудиту в закладі загальної середньої освіти, відпрацювання психологічно обґрунтованих способів конструктивної взаємодії в конфлікті стали предметом практичного заняття, проведеного під час ІІІ, підсумкового етапу (17.02-21.02.2020 р.) навчання експертів Державної служби якості освіти України  Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО "Університет менеджменту освіти"

Приємно працювати з небайдужими, професійними людьми, віриться, що вони сприятимуть змінам на краще у своїй професійній діяльності. і, як наслідок - в освітній галузі.