Новий крок професійного зростання для керівників Інклюзивно-ресурсних центрів зроблено!

У ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України завершено курси підвищення кваліфікації категорії слухачів «Керівники (працівники) Інклюзивно-ресурсних центрів (Ресурсних центрів інклюзивної освіти)», які відбувалися з 03.02.2020 р. по 05. 09 2020 р. (керівник групи професор кафедри психології управління Центрального інституту післядипломної освіти А.С. Москальова).

Під час занять група отримала необхідну інформацію щодо діяльності новостворенної підструктури в системі освіти України, а саме: Інклюзивно-ресурсні центри. Слухачі навчалися за очно-дистанційною формою та прослухали такі лекції, семінарські та практичні заняття, спецкурси: «Організація інклюзивного навчання на основі місцевого самоврядування», «Розвиток інклюзивної освіти в Україні», «Психологічні ресурси зміцнення соціального імунітету особистості керівників і працівників Інклюзивних ресурсних центрів», «Методи психодіагностики дітей з особливими потребами в освітньому процесі», «Проектування освітнього процесу для дітей з особливими потребами з використанням комп’ютерного комплексу «Універсал», тощо.

  

На завершення Світлана Доманська висловилась: «Так тримати, надалі йти в ногу з часом та продовжувати нас навчати, підвищувати професійний рівень». Олена Ситяшенко відмітила: «Організація курсів підвищення кваліфікації пройшла на вищому рівні. Плідно попрацювали. Через деякий час, сподіваюсь, на нову зустріч у вашому Університеті».