СПІВПРАЦЯ ДЗВО «УМО» З ІННОВАЦІЙНИМИ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ

Відповідно до Договору про співпрацю № 169 Д16-10 від 01 листопада 2016 р укладеного між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» ЦІПО кафедри психології управління та ліцеєм «Наукова Зміна», 20 вересня 2019 р. на базі київського ліцею «Наукова зміна» відбувся семінар-практикум для методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) та керівників методичних об’єднань психологічної служби (куратор-тьтор О. А. Прокопенко). Престижний навчальний заклад має багаторічну історію та традиції, які формувались завдяки зусиллям педагогічного та учнівського колективів.

У процесі семінару-практикуму учасники обмінялись досвідом роботи практичних психологів системи освіти в умовах соціальної напруженості. Особливу увагу було приділено питанням психологічного супроводу інтелектуально обдарованих учнів.

Така співпраця освітніх організацій продемонструвала продуктивний підхід до інноваційного, колегіального вирішення актуальних психологічних проблем інноваційних змін в освітній галузі.

Висловлюємо щиру вдячність директору ліцею Лисенко Марії Анатоліївні, психологу ліцею Тетяні Віталіївні Калязіній за організацію семінару-практику, цікаву та корисну інформацію.