СТАЛИЙ РОЗВИТОК У СКЛАДНИХ УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ: МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД УПРОВАДЖЕННЯ НЕДІСКРІМІНАЦІЙНИХ ЦІННОСТЕЙ В ОСВІТІ.

23-25 квітень 2021 відбулася перша міждисциплінарна міжнародна конференція «Орієнтири сталого розвитку» (робоча мова – англійська). Ключовими спікерами конференції стали лідери міжнародних організацій, політики і вчені, які обговорили важливі напрями та принципи розвитку України в сферах економіки, науки, освіти, виробництва, екології, держуправління в контексті міжнародного досвіду. Посилання на сайт конференції і спікерів https://sdlconference.org/invited-speakers/?fbclid=IwAR0xe9Ppv7J12ATr8y8hqRQlvUVQBEduhPyqSfIIp7DepTmITRandoFavFk

У межах конференції 25 квітня Іриною Бондаревською, кандидатом психологічних наук, доцентом, доцентом кафедри психології управління був проведений інтерактивний вебінар: «Недіскрімінаційні цінності в освіті: Впровадження методом артрозвітку».

На вебінарі презентовано модель артрозвитку дорослої людини для підтримки психологічного благополуччя, яку І. Бондаревська застосовує на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти». Також висвітлено модель соціальної ідентичності в контексті професійної ідентичності фахівців і проходження професійних криз, неминучих в умовах VUCA-світу.

Учасники вебінару обговорили важливість універсальних для різних країн недискримінаційних цінностей в освіті та відповідні концепції, що розроблені міжнародною міждисциплінарною групою вчених у рамках проекту Pathfinder у 2018 р.

Недискримінаційні цінності в освіті були проілюстровані зображеннями картин художниці Василини Коломийко.

Відеозапис конференції та вебінару ближчим часом буде викладений на YouTube. Слідкуйте за новинами!