ТЕМАТИЧНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

У Центральному інституті післядипломної освіти на кафедрі психології управління з 18 січня 2021р. по 23 квітня 2021р. відбулись курси підвищення кваліфікації для працівників закладів позашкільної освіти.

Слухачі відвідали онлайн лекції, тематичні дискусії, практичні заняття, спецкурси науково-педагогічних працівників ЦІПО.

Заняття були орієнтовані на психолого-педагогічне забезпечення якості позашкільної освіти.

Цікавим та пізнавальним був семінар-практикум, який проводився у співпраці з Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та Українським державним центром позашкільної освіти. Гостем був директор дитячо-юнацького центру Дарницького району м. Києва. Метою заходу було розширити знання та вдосконалити вміння педагогічних працівників закладів позашкільної освіти щодо психолого-управлінського забезпечення якості освітнього процесу в позашкільній освіті.

Завершальним та відповідальним моментом курсів підвищення кваліфікації був захист випускних робіт. Комісія у складі професора Горової О. О. доцента Киричука В. О. та старшого викладача, куратора групи Гордієнко Н. В. прослухала презентовані слухачами роботи та винесла висновок про успішне завершення курсів підвищення кваліфікації.

Вітаємо слухачів групи та бажаю подальших успіхів та творчої наснаги!!!