ЗАВЕРШИЛИСЬ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ КАТЕГОРІЇ СЛУХАЧІВ: ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ ЗАСАДИ ПРОЕКТНОГО УПРАВЛІННЯ ДІЯЛЬНІСТЮ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ЗАСОБАМИ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

З 11.11.2019р. по 15.11.2019р. відбувся третій заключний етап курсів підвищення кваліфікації категорії « Психолого-педагогічні засади проектного управління діяльністю закладу освіти засобами комп’ютерних технологій (на базі відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради)» (куратор – тьютор: доц. В.О. Киричук).

Слухачі курсів підвищення кваліфікації, що  організовано центральним інститутом післядипломної освіти ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України, визнали значні переваги щодо планування роботи закладу за допомогою сервісу. "'Універсал-онлайн". Плани роботи зроблені на реалізацію проектів, які створені на вирішення конкретних проблем, що виявлені на основі системного аналізу результатів діагностичного зрізу особистісного розвитку учнів закладів освіти міста Канів. Керівники шкіл визнали на захисті проектів значну економію часу та можливість колективної одночасної проектної діяльності у онлайн-режимі. Результатом творчої діяльності слухачів за допомогою сервісу є графічні плани закладів на кожний семестр для аналізу, проектно-модульні за виявленими проблемами і цілями, системно-комплексні за напрямками роботи, календарні плани за різними термінами, плани за всіма підрозділами закладу, індивідуальні на кожного педагогічного працівника, тощо.  Отримав інтелектуальне задоволення від захисту випускних робіт, на якому були представлені цікаві дослідження. По завершенню, слухачам  були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікацію. З багажем позитивних емоцій, знань і досвіду слухачам бажаємо їм успіхів та вітаємо з успішним закінченням курсів підвищення кваліфікації.