2 грудня 2019 року за ініціативи кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій відбувся семінар «Цифровізація в освіті». Тема семінару: «Презентація хмарного рішення української компанії IT-Enterprise «Master: Освіта» щодо організації електронного документообігу в закладах освіти та наукових установах.

На семінар запрошувалися працівники Університету та представники структурних підрозділів НАПН

Керівник проектів компанії IT-Enterprise Назаренко Руслан Володимирович акцентував свою презентацію на можливостях програмного продукту «Master: Освіта» який синхронізація з сервісами Microsoft Office 365 та Microsoft Azure.