Круглий стіл «Емоційне вигорання – шляхи подолання» (м. Дніпро, 09 червня 2022 року)

09 червня 2022 року відбулося онлайн-засідання круглого столу «Емоційне вигорання – шляхи подолання».

Асоціація психологів вищої школи України спільно із психологічними службами закладів вищої освіти провела онлайн засіання круглогой стілу, присвяченей аналізу змін діяльності практичних психологів і соціальних працівників університетів та інститутів, спричинених війною.

Мета – покращення навичок самодопомоги для зниження стресу та профілактики професійного вигорання.

Під час засідання обговорено психологічні проблеми, з якими стикаються фахівці, проведено рефлексію професійних практик і способів надання допомоги. Учасники обмінялися уявленнями про найближчі задачі професійної психологічної спільноти.

Свою доповідь на тему «Професійне вигорання керівників освітніх організацій як основа виникнення професійних криз» представила професор кафедри психології управління, керівник Центру психологічного консультування «ДІАЛОГ» Москальова А.С.