Видано збірник праць: «Допомога дітям з особливими потребами під час війни»

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференція , з досвіду діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів та Ресурсних центрів інклюзивної освіти, укладачі: А. С. Москальова, М. В. Москальов.Коломия "Вік", 23.156 с.

Збірник праць підготовлено за результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції: «ДОПОМОГА ДІТЯМ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ» з досвіду діяльності Інклюзивно-ресурсних центрів та Ресурсних центрів інклюзивної освіти, що була проведена на базі Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України 2022 року. У збірнику тез доповідей висвітлено практично-зорієнтовані технології психологічної допомоги учасникам освітнього процесу щодо подолання кризових станів особистості під час війни. Збірник розраховано на керівників (фахівців) Інклюзивноресурсних центрів та Ресурсних центрів інклюзивної освіти, а також на практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти усіх рівнів; здобувачів PhD у галузі психології; тим, хто цікавиться сучасним станом розробки психологічних технологій щодо допомоги дітям з особливими освітніми потребами під час війни. ISBN 966-550-101-1.