відбулося онлайн-засідання круглого столу «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час»

21 квітня 2022 року відбулося онлайн-засідання круглого столу «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час»

Асоціація психологів вищої школи України спільно із психологічними службами закладів вищої освіти провела онлайн засіання  круглогой стілу, присвяченей аналізу змін діяльності практичних психологів і соціальних працівників університетів та інститутів, спричинених війною.

Мета круглого столу – здійснити аналіз соціально-психологічних запитів про допомогу студентів і співробітників ЗВО, спричинених війною; створити загальну картину змін у технологіях та алгоритмах надання послуг працівниками психологічної служби ЗВО.

Під час засідання обговорено психологічні проблеми, з якими стикаються фахівці, проведено рефлексію професійних практик і способів надання допомоги. Учасники обмінялися уявленнями про найближчі задачі професійної психологічної спільноти.

Свою доповідь на тему «Дослідження труднощів, які виникають у освітян в умовах війни» представила професор кафедри психології управління, очільниця Центру психологічного консультування «ДІАЛОГ» Москальова А.С.