18-20 листопада 2022 року професор кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Смутчак З. В. взяла участь в VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції»

18-20 листопада 2022 року професор кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Смутчак З. В. взяла участь в VІ Міжнародній науково-практичній конференції «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції», яка відбулась на базі факультету історії, політології та національної безпеки Волинського національного університету імені Лесі Українки. У її роботі взяли участь представники закладів вищої освіти Республіки Польща та низки регіонів України. Тематика стосувалася аналізу сучасних проблем підготовки та атестації наукових і науково-педагогічних кадрів та можливих шляхів їх подолання. Ці теми наразі є дуже актуальними з огляду на розбудову третього рівня вищої освіти в Україні та її наближення до європейський стандартів. Навколо багатьох полемічних питань щодо вимог до докторів філософії розгорнулась жвава дискусія.
Насичена програма конференції, окрім пленарних засідань і  дискусійних майданчиків, передбачала також проведення семінару-тренінгу "Особливості захисту наукових досліджень у спеціалізованих вчених радах в умовах воєнного стану".
Захід, який відбувся в приємній невимушеній атмосфері та ще й в мальовничому куточку нашої України, став майданчиком для нових знайомств та науково-практичних звершень.