НА КАФЕДРІ ПЕДАГОГІКИ, АДМІНІСТРУВАННЯ І СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ ННІМП ДЗВО «УМО» ВІДБУДЕТЬСЯ ФАХОВИЙ СЕМІНАР ІЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ДИСЕРТАЦІЇ СТЕШИЦ ІРИНИ ВІКТОРІВНИ

Глибокоповажні колеги!

13 грудня 2023 року щ 15:00 на кафедрі педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України буде організовано роботу фахового семінару із попередньої експертизи дисертації здобувачки наукового ступеня доктора філософії Стешиц Ірини Вікторівни за темою «Управління розвитком педагогічного партнерства учителів в умовах методичної роботи початкової школи» за спеціальністю 011 – «Освітні, педагогічні науки»

Науковий керівник:

Сіданіч Ірина Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Фаховий семінар відбудеться за посиланням:

Запрошуємо усіх членів кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «УМО», колег та здобувачів прийняти участь в заході