Вітаємо з Днем народження завідувачку кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП

Вітаємо із Новим роком життя завідувачку кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України, кандидата педагогічних наук Тетяну Павлівну ВОЛОТОВСЬКУ!!!

Були керівником - складна справа, а очолити колектив, у якому відбулося твоє наукове становлення, - у рази важче!!!

У складний для країни час Тетяна Павлівна взяла на себе сміливість та відповідальність за розвиток кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти - пишаємося тим, що під Вашим керівництвом продовжимо розвивати науку й навчати нове покоління педагогів та освітніх управлінців!

Відданий професіонал своєї справи, досвідчений управлінець, молодий науковець, людина невпинного життєвого оптимізму, у цей непростий час бажаємо Вам, шановна наша Тетяно Павлівна, душевного спокою, міцного здоров’я та ресурсу для нових наукових звершень й освітніх ініціатив!