03 ЛЮТОГО 2024 РОКУ ВІДБУВСЯ ОФЛАЙН ТРЕНІНГ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ШКОЛА НАЛЕЖНОГО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» ІЗ ГОСТОМЕЛЬСКОЮ ГРОМАДОЮ НА ТЕМУ «КОМАНДОТВОРЕННЯ ТА ПРОЄКТИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ»

03 лютого 2024 року кафедрою публічного управління і проектного менеджменту ННІМП в рамках проєкту «Школа належного місцевого самоврядування» Гостомельскої громади організовано та проведено офлайн тренінг на тему: «Командотворення та проєкти місцевого розвитку» (частина 2).

Тренерки - к.е.н., доцентка кафедри Галина Бережна та к.держ.упр., професорка кафедри Оксана Ковтун.

Метою тренінгу є: формування практичних навичок у слухачів Школи щодо розробки проєктної заявки відповідно до напрацьованих проєктних ідей з використанням методів та інструментів проєктного менеджмент.

Під час тренінгу, який відбувся в залі засідань 3 корпусу ДЗВО «Університету менеджменту освіти», тренерками було окреслено основні вимоги донорів (грантодавців) та взаємозв’язок структурних блоків проєктної заявки.

Під час виконання практичних завдань слухачами Школи відпрацьовано ключові блоки грантової заявки: сформульовано ключову проблему, складено реєстр та матрицю стейкхолдерів, визначено цільову аудиторію та бенефіціарів; практично відпрацьовано – дерево проблем, дерево цілей – застосовано SMART-підхід для їх конкретного визначення.

Тренерки відповіли на всі питання слухачів Школи, обговорили особливості окремих грантових заявок, надали рекомендації щодо їх заповнення.

Наприкінці зустрічі Ігор Найда ознайомив слухачів із реальними грантовими можливостями та актуальними проєктами саме для Гостомельської громади.

Бажаємо слухачам досягти поставлених цілей та отримати гранти для відбудови Гостомельскої громади!