ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП

25 квітня 2022 року під головуванням завідувача кафедри, доктора наук з державного управління, професора Карташова Є.Г. відбулося онлайн засідання кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університете менеджменту освіти».

Хвилиною мовчання вшановано пам'ять всіх загиблих бійців та мирного населення під час війни.

Присутні науково-педагогічні працівники кафедри обговорили ряд актуальних питань щодо акредитації ОПП «Публічне управління і адміністрування» другого (магістерського) рівня освіти; профорієнтаційної роботи та перспектив формування контингенту здобувачів вищої освіти у 2022 році; результатів поточного контролю знань здобувачів вищої освіти денної форми навчання та заходи з підвищення якості (успішності) навчання; позиціонування кафедри в освітньому середовищі та на ринку освітніх послуг в сучасних умовах трансформації суспільства; підготовки та проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Наука і молодь-2022: пріоритетні напрями глобалізаційних змін»; нагородження науково-педагогічних працівників кафедри до Дня Науки; тем курсових робіт здобувачів вищої освіти ОПП «Публічне управління та адміністрування» та ОПП «Управління проектами».

Колективом кафедри затверджений графік участі науково-педагогічних працівників кафедри в Освітньому марафоні:

26 квітня 16-00 д.держ.упр., професор Діденко Н.Г. Тема: Захист майнових, політичних та соціально-економічних прав  громадян в умовах війни з Росією

3 травня 16-00 к.держ.упр., доцент, професор кафедри Мороз В.В. Тема: Публічна політика забезпечення стійкості економіки України в умовах воєнного стану

10 травня 16-00 д.держ.упр., професор Дегтярьова І.О. Тема: Інноваційне лідерство

17 травня 16-00 к.е.н., доцент Бережна Г.В. Тема: Проєктний менеджмент в умовах невизначеності: як діяти та мріяти.

Посилання на лекції:

Лекції кафедри публічного управління і проектного менеджменту

Час: 16-00

Підключитися до конференції Zoom