БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК ТА ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВІД ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» ЛІКАРНЯНОМУ ЗАКЛАДУ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ

Запорізька міська багатопрофільна клінічна лікарня №9, яка є одним з найпотужніших закладів охорони здоров’я міста й області, щиро вдячна ДЗВО «Університет менеджменту освіти» в особі ректора Кириченка Миколи Олексійовича за гуманітарну допомогу та підтримку тих, хто має потреби в діагностиці та лікуванні в ці важкі для всієї країни часи!

Благодійний внесок та гуманітарну допомогу сучасною медичною технікою, яку від імені ДЗВО «Університет менеджменту освіти» та ректора надав завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології професор Карташов Євген Григорович, дозволить лікарям спасти життя та здоров’я наших співвітчизників!!.

Разом до перемоги! Все буде Україна!!!