21 СІЧНЯ 2024 РОКУ ВІДБУЛОЛОСЬ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ШКОЛА НАЛЕЖНОГО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» ІЗ ГОСТОМЕЛЬСКОЮ ГРОМАДОЮ НА ТЕМУ «КОМАНДОТВОРЕННЯ ТА ПРОЄКТИ МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ»

21 січня 2024 року кафедрою публічного управління і проектного менеджменту ННІМП в рамках проєкту «Школа належного місцевого самоврядування» із Гостомельскою громадою організовано онлайн заняття на тему: «Командотворення та проєкти місцевого розвитку».

Викладачі - к.е.н., доцентка кафедри Галина Бережна та к.держ.упр., професорка кафедри Оксана Ковтун.

Метою заняття є: підвищення обізнаності та формування вмінь у слухачів Школи щодо розробки проєктної заявки відповідно до напрацьованих проєктних ідей з використанням методів та інструментів проєктного менеджменту.

Під час заняття спікерками було запропоновано карту все(світу) проєктів, в якій визначено етапи, завдання, методи (інструменти) підготовки та реалізації проєктів, надано перелік рекомендованих документів та їх шаблонів для формування слухачами грантових заявок проєктів, що планується реалізувати в Гостомельській громаді.

Під час жвавої дискусії було обговорено ключові блоки грантової заявки та інструменти проєктного менеджменту, які застосовуються для її підготовки – дерево проблем, дерево цілей – SMART-підхід для їх обґрунтування; визначення цільової аудиторії (бенефіціарів) за допомогою оцінки гендерного впливу; карта стейкхолдерів та інструменти стратегічної взаємодії з ними; планування заходів в рамках проєкту.

Спікерки відповіли на всі питання присутніх, обговорили актуальність та необхідність застосування вищезазначених інструментів проєктного менеджменту в практиці розробки різних за напрямами проєктів.

Також на занятті було презентовано перелік грантових можливостей для Гостомельської громади, надано рекомендації щодо співпраці із різними донорами.

Дякуємо Ігорю Найді та Тамарі Бєлянкіній за інформаційну, організаційну підтримку, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!!!

Разом працюємо задля Перемоги!