В ННІМП УСПІШНО ПРОЙШОВ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

В ННІМП УСПІШНО ПРОЙШОВ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Протягом 22-25 березня 2023 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» працювала екзаменаційна комісія зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у складі: Семенова Т.М. - голова комісії, заступник голови Київської обласної ради, доктор філософії з галузі знань «Публічне управління та адміністрування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування»; Муранова Н.П. - заступниця голови комісії, проректорка з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти», професорка кафедри професійної та вищої освіти, докторка педагогічних наук, професорка; Мороз В.В. - член комісії, завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, кандидат наук з державного управління, доцент; Дегтярьова І.О. - членкиня комісії, професорка кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, докторка наук з державного управління, професорка; Ковтун О.А. - членкиня комісії, професорка кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП, кандидатка наук з державного управління, доцентка.

 

Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» за освітньо-професійною програмою «Публічне управління та адміністрування» груп ДС-21-Г1 та ДС-21-Г2 успішно склали кваліфікаційний іспит.

 

Вітаємо їх із цією визначною подією!

 

Комісією було відзначено високий рівень підготовки здобувачів щодо розв’язання складних завдань і проблем у сфері публічного управління та адміністрування, здатність проводити наукові дослідження, здійснювати аналітичні процедури щодо публічної сфери, розв’язувати складні завдання та реалізовувати їх в практичній діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Здобувачі вищої освіти зазначеної спеціальності є не тільки професіоналами вищого рівня в галузі публічного управління та адміністрування, але й мужніми захисниками нашої рідної України, за що їм низький уклін та наша щира вдячність!

Разом працюємо задля Перемоги!! Все буде Україна!!