ЛЕКЦІЯ  ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП ДІДЕНКО Н.Г. В РАМКАХ ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА КАФЕДРИ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ І ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ННІМП ДІДЕНКО Н.Г. В РАМКАХ ВІДКРИТОГО ОСВІТНЬОГО МАРАФОНУ «НАВЧАННЯ І РОЗВИТОК В УМОВАХ ВІЙНИ. РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!»

26 квітня 2022 року в рамках відкритого освітнього марафону «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!» було проведено лекцію д.держ.упр., професора, професора кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП Діденко Н.Г. за темою «Захист майнових, політичних та соціально-економічних прав громадян в умовах війни з Росією».

Під час лекції спікером було проаналізовано основні законодавчі акти України та Європейського Союзу щодо захисту прав громадян в умовах воєнного стану. Визначено, що держава гарантує дотримання всіх прав та свобод громадян, тимчасово переміщених осіб, громадян, що проходять службу у ЗСУ та територіальній обороні. Спікером акцентовано увагу на основних державних механізмах в умовах війни, які  дозволяють всім соціальним верствам населення та суб’єктам господарювання отримати політичну, майнову, соціальну, фінансову, економічну підтримку та захист.

У роботі онлайн-марафону взяли участь науково-педагогічні працівники різних вишів, зокрема, міс Києва, Житомира, Запоріжжя, Черкас, здобувачі вищої освіти, учнівська молодь, ключові стейхолдери, волонтери.

Дякуємо спікерці та учасникам за активну роботу, цікаві питання! Новій Україні бути! Слава Україні!