НА КАФЕДРІ УСПІШНО ПРОЙШОВ ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ОПП «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ»

03 червня 2022 р. на кафедрі публічного управління і проектного менеджменту  успішно відбувся захист курсових робіт  другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Управління проєктами», спеціальності «Менеджмент», групи УП-21-Г1.

Незважаючи на воєнний стан у країні, захист відбувся на високому рівні з дотриманням академічної доброчесності, нормативних та безпекових вимог. На початку захисту здобувачів вищої освіти привітали: члени комісії: професорка кафедри Ковтун Оксана, к.держ.упр., доценка та доцентка кафедри Бережна Галина, к.е.н., доцентка.

За результатами захисту курсових робіт всі члени комісії відмітили високий рівень підготовки курсових робіт здобувачів вищої освіти, їх актуальність у сучасних умовах. Здобувачі продемонстрували володіння загальними та професійними компетентностями, уміння застосовувати набуті теоретичні знання при розробці реальних проєктів, що стосуються різних аспектів: фінансової безпеки підприємств в умовах війни, організації зеленого офісу, мотивації персоналу в гібридних умовах праці, застосування ІТ-технологій в електронній комерції, розвитку благодійних та волонтерських проєктів тощо.

Бажаємо нашим здобувачам подальшого успіху в реалізації розроблених проєктів!

Разом наближаємо Перемогу! Ми разом, ми переможемо! Все буде Україна!!!