НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ КАФЕДРИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ZOOM-КАВ’ЯРНЮ «ЯК НЕ ЗАСТРЯГТИ УПРАВЛІНЦЮ В МИНУЛОМУ В ЕПОХУ ЗМІН: ПРОЄКТИ ТА EQ (ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ)»

17 червня 2022 р. науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» д.держ.упр., доцентка, професорка кафедри Оксана Євсюкова, к.держ.упр., доцент, професор кафедри Володимир Мороз презентували для більш, ніж 30 учасників Zoom-кав’ярні тему «ЯК НЕ ЗАСТРЯГТИ УПРАВЛІНЦЮ В МИНУЛОМУ В ЕПОХУ ЗМІН: ПРОЄКТИ ТА EQ (ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ)».

Сучасний менеджер – це людина, яка рухається до цілі, веде за собою всю команду та повинен мати не тільки високий рівень розумового інтелекту, але  й емоційного. Про це розповіла спікерка Оксана Євсюкова. Молодь ознайомили із такими інтелектами сучасного управлінця-лідера часів трансформації, які не дозволять йому застрягти в минулому в епоху трансформаційних змін, як розумовий, емоційний, духовний, життєвої енергії, любовний, тілесний, практичний, адаптивний.

Як боротися з «емоційним похміллям»? Як управляти своїми емоціями у постстресовому стані? Які риси емоційного лідерства – на всі ці питання отримано відповіді під час жвавої дискусії із аудиторією.

В сучасному світі важливою рисою менеджера є вміння управляти проєктами. Володимир Мороз зазначив, що ефективне управління проєктною діяльністю дозволить в поствоєнному періоді відновити економіку країни, трансформувати ринок праці, реалізувати державні стратегії відбудови в різних сферах українського суспільства.

В процесі обговорення члени кафедри і спікери акцентували увагу на таких тезах: Оптимізму можна вчитися!! Емоції – це ресурс (безкоштовний і по суті невичерпаний)! Сміливість дивитися на себе  і сміливість стрибати у вікна можливостей!! Все це дозволить майбутньому управлінцю бути сучасним та креативним!

Ми разом, ми переможемо, оскільки за нами є могутній потенціал – наше майбутнє, наша молодь! Крокуємо до Перемоги разом!

Чекаємо вас в нашому Університеті!