НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ОПП «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ТА ОПП «УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ» НА ЯРМАРЦІ СУЧАСНИХ ПРОФЕСІЙ ДЛЯ МОЛОДІ

19 травня 2022 р. науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» к.держ.упр., доцентка Оксана Ковтун, к.е.н., доцентка Галина Бережна, к.пед.н., доцентка Оксана Дубініна презентували для більш, ніж 60 учасників Ярмарки сучасних професій для молоді освітні програми кафедри «Публічне управління та адміністрування» та «Проєктний менеджмент».

Тема майстер-класу – «Атрибути сучасного менеджера в контексті освітньо-професійних програм Навчально-наукового інституту менеджменту та психології».

Сучасний менеджер – це людина, яка рухається до цілі і веде за собою всю команду. Присутнім було запропоновано цікаві вправи та презентовано атрибути сучасного управлінця.

Молодь ознайомили із п’ятьма ознаками сучасного управлінця-лідера часів трансформації, основним меседжем якого є питання: Як не застрягнути в минулому?

Управлінцю постійно треба адаптуватися до нових викликів, до нового середовища, тому основні його риси – це відкритість до нового, гнучкість, креативність; емоційний інтелект; залученість; вміння надихати й довіряти; результативність.

Тому:
Перебувайте весь час у пошуку нового!
Рефлексуйте! Це допоможе усвідомити причини як позитивного, так і негативного результату!
Залучайте нові можливості, вони в майбутньому, а сьогодні вся команда повинна отримувати натхнення від змін!
Надихайте й надихайтесь — і ви отримаєте вірних послідовників!
Не робіть роботу за команду: створюйте такі умови, щоби кожен досяг потрібного результату!
Щаслива команда – успішна команда!

Дякуємо спікеркам та учасникам Ярмарки!

Ми разом, ми переможемо, оскільки за нами є могутній потенціал – наше майбутнє, наша молодь!

Чекаємо вас в нашому Університеті!