УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У ІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «НАУКА І МОЛОДЬ – 2022: ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ЗМІН»

УЧАСТЬ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У ІІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «НАУКА І МОЛОДЬ – 2022: ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ЗМІН»

17 травня 2022 року відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Наука і молодь – 2022: пріоритетні напрями глобалізаційних змін» в режимі онлайн, участь в якій прийняли науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління і проектного менеджменту та здобувачі вищої освіти ОПП «Публічне управління та адміністрування» та ОПП «Управління проєктами».

На пленарному засіданні були присутніми близько 100 осіб, які представляли освітній фронт із різних регіонів України, Республіки Польща, Словацької Республіки, представник ГО «Африканська рада в Україні», здобувачі вищої освіти кафедри та ННІМП, студенти польських та словацьких вишів та обдаровані діти із різних середніх навчальних закладів.

Із доповіддю «Фундаментальні принципи глокалізації, як оптимізаційного інструменту технологій управління проєктами в умовах війни та поствоєнний період» виступила Людмила ГУСАРЧУК, випускниця кафедри та здобувачка наукового ступеня доктора філософії в галузі публічного управління та адміністрування ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (Україна).

В процесі обговорення доповідей спікерів, було запропоновано практичні шляхи вирішення зазначених ними проблем, визначено актуальність та подальші шляхи їх досліджень.

Дякуємо всім спікерам та учасникам за активну роботу, цікаві питання та слушні практичні пропозиції! Новій Україні бути, оскільки інтелектуальний потенціал нашої молоді є потужним! Слава Україні! Разом до Перемоги!