УСПІШНО ПРОЙШОВ ЗАХИСТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ОПП «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

28 травня 2022 р. у Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «УМО» року успішно відбувся захист кваліфікаційних робіт  другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Публічне управління та адміністрування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», групи ДС-20-Г2.

Незважаючи на воєнний стан у країні, захист відбувся на високому науково-професійному рівні з дотриманням академічної доброчесності, нормативних та безпекових вимог. На початку атестації здобувачів вищої освіти привітали: голова комісії – завідувач кафедри економічної безпеки, публічного управління та адміністрування Державного університету «Житомирська політехніка», професор, доктор наук з державного управління, старший науковий співробітник Іван Олександрович Драган, проректорка з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «УМО», докторка педагогічних наук, професорка Наталія Петрівна Муранова, директорка ННІМП ДЗВО «УМО», кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Євгенівна Рожнова та завідувач кафедри публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «УМО» Євген Григорович Карташов, доктор наук з державного управління, професор.

За результатами захисту кваліфікаційних робіт всі члени екзаменаційної комісії, в тому числі й професорка кафедри Ія Олександрівна Дегтярьова, докторка наук з державного управління, професорка, професорка кафедри Оксана Анатоліївна Ковтун, кандидатка наук з державного управління, доцентка, відмітили високий рівень підготовки робіт здобувачів вищої освіти, володіння загальними та професійними компетентностями,, уміння застосовувати набуті теоретичні знання в практиці публічного управління.

Бажаємо нашим здобувачам подальшого успіху в професійній діяльності задля розбудови сфери публічного управління та адміністрування в новій Україні!

Разом наближаємо Перемогу! Все буде Україна!!!