відбулося онлайн засідання кафедри

відбулося онлайн засідання кафедри

20 червня 2022 року під головуванням завідувача кафедри, доктора наук з державного управління, професора Карташова Є.Г. відбулося онлайн засідання кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університете менеджменту освіти».

Із привітальним словом до всіх присутніх звернулася директорка ННІМП, к.пед.н., доцентка Рожнова Т.Є., яка відзначила високий рівень професіоналізму співробітників кафедри, відзначила їх активну громадянську позицію під час воєнних дій та побажала подальших успіхів у науковій, освітянській та дослідній діяльності!

На засіданні кафедри пройшли атестацію 14 здобувачів вищої освіти третього (доктор філософії) освітнього рівня спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування» та 011 «Освітні педагогічні науки», які успішно виконали індивідуальний план. Вітаємо їх із завершенням навчального року та бажаємо подальших успіхів у науково-дослідній діяльності!!

Присутні науково-педагогічні працівники кафедри обговорили ряд актуальних питань щодо результатів успішності здобувачів вищої освіти за підсумками літньої екзаменаційної сесії 2021-2022 н.р.; затвердили звіти науково-педагогічних працівників із виконання навчального навантаження, основних видів робіт; обговорили результати індивідуальних рейтингових звітів та затвердили загальний рейтинговий звіт кафедри.

Членами кафедри було відзначено високий науково-методичний рівень підготовки кваліфікаційних робіт ЗВО за ОПП «Публічне управління та адміністрування» та ОПП «Управління проєктами», окремих здобувачів рекомендовано для відзначення дипломами різних ступенів за результатами конкурсу кваліфікаційних робіт.

В процесі обговорення актуальних питань було окреслено напрямки активізації публікаційної та профорієнтаційної активності науково-педагогічних працівників кафедри, наголошено на необхідності підготовки навчально-методичних матеріалів для створення Class Room навчальних дисциплін кафедри.

Також на засіданні кафедри було відзначено активну участь науково-педагогічних працівників в масових наукових, методичних, профорієнтаційних, науково-методичних заходах протягом року.

Крокуємо разом до Перемоги освітянським фронтом!!