ЗАПОЧАТКОВАНО ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ЦИФРОВИЙ ХАБ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ»

Науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління і проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти НАПН України започаткували освітній проект «Цифровий хаб публічного управління та проектного менеджменту», який спрямований на забезпечення якісних освітніх послуг з публічного управління та проектного менеджменту у сфері цифрової трансформації (https://education.digitaloffice.kr.ua)

Напередодні 27 липня 2023 року за участі першого заступника начальника Кіровоградської ОВА Павла Конопка було підписано меморандум між Центральноукраїнським цифровим офісом, Навчально-науковим інститутом менеджменту і психології та Кафедрою публічного управління і проектного менеджменту ДЗBO «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Цифровий хаб започатковано спільно з обласним координаційним центром з питань реалізації заходів та проектів цифрової трансформації, цифрового розвитку та цифровізації при Кіровоградській обласній державній адміністрації.

Крім того, на базі обласного координаційного центру буде створено консорціум Central Ukrainian Digital Consortium для забезпечення можливостей участі Кіровоградщини у програмі ЄС «Цифрова Європа» та інших програмах цифрового розвитку національного рівня.

Наразі триває процес налагодження комунікацій з національними та міжнародними партнерами, діяльність яких спрямована на підтримку цифрового розвитку України, на регіональному та місцевому рівнях.

Керівником проєкту став Володимир Мороз, завідувач кафедра публічного управління і проектного менеджменту ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», який у своєму виступі під час ІІ засідання координаційного центру 12 жовтня 2023 року, що відбувся у м. Кропивницький у дистанційному форматі наголосив на тому, що «цифровий хаб» має стати платформою, яка дасть змогу швидко та зручно вибудовувати особисту траєкторію навчання з публічного управління та адміністрування, а також управління проєктами всім зацікавленим особам, зокрема вона буде корисною публічним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування та представникам громадськості.