ЦИГАН ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ

ЦИГАН ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ

випускник кафедри публічного управління та проектного менеджменту 2020 року
здобувач доктора філософії за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

 

Навчання в аспірантурі за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» - це самостійна форма отримання освіти, мета якої навчитися займатися науковою роботою. Спочатку аспірант визначає цікавий для нього науковий напрям, обирає тему дослідження, вивчає літературу, проводить експеримент, результат якого обробляє. Аналізує, порівнює отримані дані з тими, які вже зробили інші науковці. Це все робиться заради висновків, які аспірант робить у кінці. Це називається дисертація. Це щось серйозніше та науковіше ніж курсова та дипломна робота. 

Хоча ступінь бакалавра чи магістра є достатнім фактором для прийому на роботу, але багато роботодавців шукають претендентів з вченим ступенем на керівні посади.

Плюс, подумайте про це так: у вас все життя попереду, для того щоб працювати; чому б не витратити цей час, дізнавшись більше про те, що вас справді цікавить – тим більше, що особисті та професійні переваги від цього є серйозними.

Аспірантура за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» не просто відкриває можливості для працевлаштування у вашій спеціальності. Насправді, можна повністю змінити Ваш життєвий шлях. Ви можете поглибити свої знання і позиціонувати себе як експерт у цій сфері. Незалежно від того, чи маєте ви глибокий інтерес після роботи в обраній галузі, чи шукаєте метод навчання, який доповнює вашу освіту, аспірантура відкриває двері для нових захоплюючих можливостей.

І на останок. Деякі люди зроблені для того, щоб бути науковцями. Можливо, ви виросли, роблячи незліченну кількість «дослідницьких проектів» як хобі. У вас є природна жага знань або ненаситний апетит до читання книг з певної теми. Можливо, у вас було постійне захоплення, навіть одержимість, чимось значним. Якщо це про Вас, і ви можете використати науковий ступінь відповідно до ваших потреб, то вам це сподобається.

Тоді обирайте аспірантуру саме на кафедрі публічного управління та проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПНУ, освітню програму «Публічне управління та адміністрування».

Не роздумуйте! Ви отримаєте задоволення від навчання!