Дейнека Олег

Дейнека Олег

Студент І-го курсу, група ПТБД-20-Д1
Спеціальність "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" / ОПП "Економіка та управління підприємством"

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» − місце, де будь-яка твоя ініціатива може перетворитися на реальність. Перевірив особисто!

Почнемо мабуть з всіх принад нашого знатного університету.  Вартість навчання на контракті не може не радувати, тому що вона є однією з найнижчих.

При наявності бажання приймати активну участь у студентському житті Вас будуть всіляко просувати до  університетської  колегії, що зробить свій сприятливий вплив на Вас. Викладацький  колектив також є не тільки поборником знань, але й людський фактор ніхто не відміняв. Більшість викладачів мають звання доцента, а деякі - кандидата наук і це не може не радувати, так як ти розумієш, що тебе будуть навчати досвідченні спеціалісти своєї справи.

Плюси: університет знаходиться в центрі столиці,  усі аудиторії технічно оснащенні, сучасна будівля. Але найбільший плюс ВУЗу це гуртожиток, він знаходиться в 30 секундах від навчального корпусу. Звичайно говорити і оцінювати будь-яким чином ВУЗ  після 2 місяців  навчання не є вірним, але в цілому ВУЗ досить прийнятний для студентів і гарантує знання, але вони будуть у вас, тільки за вашим бажанням.

Маю честь і удачі абітурієнти.