Гладченко Яна

Гладченко Яна

Студентка III курсу група ПБ-18-Д2
Спеціальність "Психологія"

Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» я дуже рада що вже третій рік поспіль навчаюсь саме в цьому університеті. Оскільки тільки тут ми працюємо з професіоналами свого діла.  Викладачі щоразу знаходять час для своїх студентів, 24/7 на різні питання «онлайн», переживають та приділяють кожну хвилину студентам переживаючи про розуміння того  чи іншого предмета.

Всього три роки тому я, як і ви, була абітурієнтом і навіть не уявляла що робити. Так передімною стояв вибір із сотні університетів,  і я навіть уявлення не мала, що робити. Потрапивши на головну онлайн  сторінку ННІМП ДЗВО «УМО», я не просто захопилалась ним , але й активно почала збирати документи для вступу,чому мій вибір зупинився на ньому? Тому що тут навчають спеціальності які вже через кілька років стануть провідними, і тими які зараз є найбільш потрібними. Більшість викладачів мають звання доцента, кандидата наук, що тебе будуть навчати досвідчені спеціалісти своєї справи. Я беру участь в абсолютно різних  проєктах. Тому що вони захоплюють.

Якщо ви шукаєте місце, де Вам дадуть чудові  знання, будуть раді вашій ідеї, де вам допоможуть втілити її в життя, не сумнівайтеся - ННІМП ДЗВО «УМО»  − це саме те місце!