Гусарчук Людмила Дмитрівна

Гусарчук Людмила Дмитрівна

випускниця кафедри публічного управління і проектного менеджменту 2021 року

Мої щирі вітання з крайньої південної точки на мапі Київської області – міста Тетієва. Мене звати Гусарчук Людмила Дмитрівна. Закінчивши Тетіївську середню школу №1 з відзнакою у 1989 році, вступила в Київський державний педагогічний інститут іноземних мов. З дитинства моєю мрією було опанувати кілька іноземних мов. Своєї мети я досягла у 1994-му році, коли закінчила свою альма-матер. Станом на сьогодні у мене уже є 25 років педагогічного стажу вчителя англійської та французької мов. Але життя не стоїть на місці. В 2018 році була призначена завідувачем методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради. З травня по грудень 2019-го року проходила курси підвищення кваліфікації при навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПНУ. Саме тут отримала фаховий безцінний досвід та багаж знань, котрий мотивував мене зробити важливий крок і вибрати ДЗВО «УМО» у якості найкомфортнішого для мене закладу для здобуття своєї другої вищої освіти.

Саме в цей період 2019-го року подала свої документи на вступ до магістратури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування». Здавши вступні іспити на відмінно, була зарахована студенткою І-курсу заочної форми навчання. Це був нелегкий період для мене. Життя вносило свої корективи, але навчання в цьому закладі надихало мене твердо йти до своєї цілі. У лютому 2021 року успішно закінчила ДЗВО «УМО» з відзнакою.

В моєму формуванні, як спеціаліста в галузі публічного управління та адміністрування, важливу роль зіграв висококваліфікований науково-викладацький склад безумовних професіоналів. Надпотужні спеціалісти з нашої кафедри поєднували у собі ролі тьюторів, педагогів, фасилітаторів, модераторів та менторів. Заняття проходили в творчій атмосфері та мали креативний колорит. Мені подобалось те, що думка кожного здобувача враховувалась такими мастодонтами периферії науки, як: проф. Діденко Н.Г., проф. Алейнікова О.В., проф. Карташов Є.Г., проф. Супрун В.В., доц. Ковтун О.А., доц. Бережна Г.В., доц. Івкін В.М. та багато інших.

Усі викладачі кафедри намагались надати майданчик для дискусії на сучасні та актуальні проблеми публічного управління України. Особлива увага приділялась реформі децентралізації. Саме вона стала ключовою проблемою, над якою я працювала впродовж опанування освітньої програми, захистила успішно свою кваліфікаційну роботу.

І як результат – на сьогодні я навчаюсь в аспірантурі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за  програмою «Публічне управління та адміністрування»!

За період навчання в магістратурі – чітко вирішила, що хочу розширити сферу своїх науково-дослідницьких інтересів та здобути ступінь PhD в галузі публічного управління та адміністрування аби боротись із наслідками радянсько-бюрократичної системи, котра шкодить Україні та змушує громадян віддалятись від влади і не сприймати її як допоміжний орган, котрий повинен функціонувати виключно в інтересах народу, оскільки існує за рахунок коштів платників податків й має обслуговувати національні інтереси та потреби свого народу.

Саме тому, у ході здобуття наукового ступеню, моєю метою є проєвропейський курс модернізації публічної політики України та відстоювання проукраїнських позицій шляхом популяризаторства науки. І як показав час – ДЗВО «УМО» НАПНУ найкращий вищий навчальний заклад, котрий дає для цього всі необхідні умови та не скований кайданами цензури. Бажаю усім охочим приєднатися до нашої академічної спільноти успіху, терпіння та наснаги аби разом формувати нову українську елітну інтелігенцію.  Знову підкоряю нову вершину!