Хілько Владислав

Хілько Владислав

Випускник 2020 р., магістр, група ПТБДМ–18–Г1
Спеціальність "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" / ОПП "Економіка та управління підприємством"

Вітаю всіх!

Я хочу висловити свою щиру вдячність Навчально-науковому інституту менеджменту та психології, Державному закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти».  За роки навчання в якому я отримав дві спеціальності: «Управління персоналом та економіка праці» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», ступені бакалавра та магістра.

Під час навчання я переконався, що тут  потужний  викладатський склад. Багато викладачів мають практичний досвід роботи, пов'язаний з предметами, які вони викладають. Це дає змогу студентам не лише знати  теорію з книжок, а й розуміти, як усе працює на практиці, у реальному світі і наших Українських умовах.

І саме завдяки наполегливій праці викладачів, які ділились своїм досвідом і надихнули мене на визначення свого професійного шляху, а саме. управління персоналом у сфері торгівлі. Тобто за спеціальностями, за якими і навчався. Іноді це дивує деяких моїх однолітків, які працюють не за спеціальністю.

Студентські роки, самі по собі прекрасні та незабутні. І якщо разом з цим ви прагнете отримати спеціальність, завдяки якій ви зможете працювати та будувати кар’єру   я раджу вам вступати в цей навчальний заклад. Саме в  ННІМП ДЗВО «УМО» ви отримаєте вищу освіту, знання, навички, досвід, та компетенції які допоможуть вам побудувати свій професійний шлях!