Китайгора Ірина Олександрівна

Китайгора Ірина Олександрівна

випускниця кафедри публічного управління і проектного менеджменту 2021 року, група ДС-20-Б1

Я прийшла навчатися в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», щоб стати більш корисною для установи, у якій я є керівником структурного підрозділу.

На сьогоднішній  працюю в Кремінській міській раді Луганської області на посаді начальника відділу з питань житлово-комунального господарства, екології та управління комунальним майном. Управлінська діяльність і керівництво колективом людей вимагають тотальної обізнаності у всіх сферах, а не тільки у сфері житлово-комунального господарства. Тому навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» для мене - це висококласна і високопрофесійна викладацька команда; необхідні у практичній діяльності знання і вміння, які дає перелік дисциплін, що вивчаються; доброзичлива та професійно орієнтована атмосфера навчання.

Кафедра публічного управління і проектного менеджменту готує  фахівців, які відповідають потребам і вимогам професійної діяльності в установах, організаціях, державних органах, і тих працівників, які будуть здатні розв’язувати конкретні завдання та виконувати управлінські функції.

З гордістю можу сказати, що я отримала хорошу базу знань, вміння аналізувати і мислити глобально.

Щиро дякую викладачам університету за їхню наполегливу працю, за терпіння та розуміння,  за прагнення донести та передати свої знання студентам.