МАРУСІНА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

МАРУСІНА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА

випускниця кафедри публічного управління та проектного менеджменту 2020 року
здобувачка доктора філософії за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

 

Доброго дня, дорогі друзі!

З Вами я, Лариса Миколаївна Марусіна, випускниця кафедри публічного управління та проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПНУ, провідний спеціаліст відділу з питань забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Золотоніської райдержадміністрації Черкаської області, здобувачка доктора філософії за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування».

 Навчатися в аспірантуру я прийшла свідомо.  У 2015 році перебувала на курсах підвищення кваліфікації державних службовців в Університеті менеджменту освіти. Дуже сподобалася сприятлива атмосфера, доступний стиль викладання, багато практики, уміння зацікавити та навчити. Тут багато проходить виставок, конкурсів, проєктів. І ось, до завершення курсів, я твердо вирішила навчатися в аспірантурі саме Університету менеджменту освіти.

Мені дуже подобаються слова Брюса Лі: «Немає такої фрази: «Я не можу». Зміг один, зможуть і інші. Не зміг ніхто – будь першим».

В аспірантуру я вступила у 2016 році. Мені подобаються філософські, суперечливі теми, які спонукають до роздумів та розвивають критичне мислення. Я обрала освітню програму «Публічне управління та адміністрування».

Навчання, самовдосконалення, публікації у фахових журналах в Україні та за кордоном, публікація розділу у міжнародній монографії, отримання міжнародних  сертифікатів, участь у Міжнародних та Всеукраїнських науково-комунікативних заходах, конференціях дали мені знання для написання та захисту дисертації. І завжди поруч зі мною були наші викладачі – дипломовані фахівці. Вони висококваліфіковані та досвідчені, використовують прогресивні методики викладання. Вони допомогли мені спілкуватися й насолоджуватися вивченням обраної спеціалізації. Все це дозволило мені почувати себе впевнено та професійно. Я люблю те, що роблю, і я щаслива бути частиною дивовижної, професійної команди науковців.

 Приходьте на навчання в Університет менеджменту освіти, отримайте якісну освіту і станьте кращими. Тут є Школа молодого науковця, в якій проходять проблемні семінари, тренінги, практикуми, рольові ігри, індивідуальні консультації, обмін досвідом молодих науковців, обговорення актуальних питань з науковцями. Якщо у Вас є потенціал дослідника, бажання розвиватися, стати впевненими в собі, стати науковцем – приходьте до аспірантури Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «УМО».

Тут Вас завжди чекають, радо зустрінуть, підтримають, допоможуть, навчать. Ви отримаєте якісні нові знання, ви знайдете нових друзів, однодумців, у вас з'являться нові знайомства, тут ви розвинете вміння писати наукові публікації, дізнаєтеся багато нового, отримаєте досвід та практику.  Тут ви станете науковцем!

«Прикро, коли твої мрії збуваються в інших», - говорив Михайло Жванецький.

Тож хай Ваші мрії збуваються саме у Вас.

Пам’ятайте! Вибір вступу до аспірантури – це лише одна частина «пазлу». Вибір правильної програми також має вирішальне значення для максимального використання вашого потенціалу. Такі фактори, як навчальні програми, тематика дослідження, та загальний підхід/філософія, важливо оцінити та обговорити з майбутнім керівником перед вступом до аспірантури.

Дякую! До зустрічі в аспірантурі на кафедрі публічного управління та проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПНУ за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування».