Морозова Катерина

Морозова Катерина

Випускниця 2018 р., бакалавр, група МОБ–14–Д1
Спеціальність "Менеджмент"

Університетські роки, без сумніву, займають величезну сторінку в житті кожної людини.

Будучи випускницею Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти», я розумію, що два роки тому, вступаючи в ННІМП ДЗВО «УМО», я зробила правильний вибір. Я вдячна Університету за високу якість освіти, яку він дає.

Ні для кого не секрет, що тут панує особлива атмосфера. Атмосфера дружелюбності, поваги, єдності, коли ти з задоволенням, в хорошому настрої йдеш в інститут і на кафедру, а навчання не представляється якимось тягарем. Причому творцями даної атмосфери, думаю, в однаковій мірі є керівництво інституту та кафедри, викладачі і самі студенти.

Протягом навчання мене завжди підтримували викладачі, які завжди говорили: немає безвихідних ситуацій. Саме завдяки викладачам я стала сильнішою, цілеспрямованою.

Я вдячна Університету за надані можливості проявити себе. Величезне спасибі за освіту, мотивацію і натхнення до саморозвитку.

Інституту бажаю процвітання, допитливих абітурієнтів, активних і талановитих студентів і, звичайно, професійного успіху викладачам.

Абітурієнтам, які знаходяться на стадії вибору навчального закладу, хотілося б сказати, що Вас чекають найважливіші роки в житті. Після закінчення цих років Ви вийдете сформованою особистістю, яка почне свій самостійний шлях у житті. Бажаю Вам зробити правильний для себе вибір і пройти роки навчання із задоволенням.