Осадча Тетяна

Осадча Тетяна

Випускниця 2019 року, магістр, група КПМ–17–Х1
Спеціальність "Психологія"

Університетські роки в УМО згадую з почуттям вдячності, мотивації до свідомого життя, творчості, професійного зростання… Це незабутній час навчання за спеціальністю моєї мрії – Психологія! УМО – це середовище чуйних, висококваліфікованих, справжніх досвідчених професіоналів, які назавжди залишили в душі ґрунтовні фахові знання, приклад людяності, відповідальності та сумлінного ставлення до професійної справи.

Кожна лекція, семінарське, практичне заняття допомагали мені поглибити знання з науки психології та з практичної роботи психолога. Зараз я працюю психологом, займаюсь індивідуальним психологічним консультуванням. Я спеціалізуюсь на роботі з психологічними травмами, фобіями, панічними атаками, і дякую моїм викладачам, що надали мені ґрунтовні важливі знання з психології, завдяки чому я можу проводити психологічні консультації на високому фаховому рівні.

Особливо мені запам’яталось відкритість викладачів, бажання супроводжувати мене в професійному розвитку, звертаючи на мої питання достатню увагу і витрачаючи на це необхідний час.

Якщо Ви бажаєте впевнено працювати психологом на значному фаховому рівні, пройти підготовку до психологічної роботи в дружній, незабутній атмосфері… – бажаю Вам вступити до УМО та досягти значних успіхів у Вашому житті!!!