Сеник Андрій

Сеник Андрій

Студент курсу, група ПВШ-18-Х1
Спеціальність "Педагогіка вищої школи" / ООП "Християнська педагогіка"

Кузня висококваліфікованих освітян та справжніх професіоналів – це Навчально-науковий інститут менеджменту та психології Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Педагогічна діяльність завжди супроводжувала мене на різних етапах життя. Будучи менеджером зовнішньоекономічної спеціальності, я не працював за фахом. Викладаючи на семінарах і тренінгах, проповідуючи в церкві, я відчув, що потребую більш глибоких знань у сфері педагогіки, адже стикався з проблемами ефективного донесення інформації до слухача, які було не просто вирішити. Ось тоді я задумався над отриманням вищої педагогічної освіти і почав шукати заклад освіти, де мої бажання та можливостями можуть перетворитися в реальність.

Таким закладом виявився «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Навчання у Університеті виявилося цікавим та захоплюючим, а головне практичним. Викладачі тут справжні професіонали та новатори, які постійно на вістрі останніх світових освітніх практик. Даючи якісний теоретичний матеріал, вони, в першу чергу, зацікавленні в застосуванні знань на практиці. Тому під час навчання було багато зустрічей з представниками політичної, соціальної, бізнесової та освітньої діяльності. Особливо запам’яталися практичні тренінги та семінари з іноземними фахівцями. Адже ННІМП ДЗВО «УМО» постійно розширює співпрацю з іноземними партнерами, для взаємного обміну досвідом у різних сферах професійної діяльності. Все це допомогло мені зануритися у процес та отримати якісні знання з освіти і педагогіки, та закінчити Університет з чітким розумінням, як в подальшому використовувати нові знання у своїй діяльності. Також в «УМО» я знайшов багато друзів однодумців, з якими зав’язалися дружні й партнерські відносини.

Якщо ви прагнете реалізуватися в педагогічній та адміністративній діяльності, отримати для цього якісні практичні знання та ресурси, то ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України саме те місце, що вам потрібно!