Щавінська Вікторія Олександрівна

Щавінська Вікторія Олександрівна

випускниця кафедри публічного управління і проектного менеджменту 2020 року, магістр, група ДС-19-Б1

Мої найщиріші вітання чудовому університету та прекрасному викладацькому складу ДЗВО «Університет менеджменту освіти»! Хотілося б залишити свій приємний відгук про навчання в цьому закладі освіти!

Я, Щавінська Вікторія Олександрівна, випускниця 2020 року, яка отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та диплом з відзнакою!

Для чого мені потрібна друга вища освіта?! Відповідь на це запитання я знала завжди – НЕ ПОТРІБНА!!!

Я працюю заступником директора з навчальної роботи школи І-ІІІ ступенів №308 Деснянського району міста Києва і моєї педагогічної освіти за дипломом Спеціаліста цілком достатньо. Тож не мала жодної думки щодо отримання диплома Магістра… Але одного дня побачила пропозицію ДЗВО «Університет менеджменту освіти» щодо набору студентів для отримання другої вищої освіти і в мені запалав вогник!!! Адже, додатковий досвід управління є дуже необхідним!

Викладачи та працівники УМО такі як проф. Діденко Н.Г., доц. Ковтун О.А., доцент Шмагун А.В., проф. Алейнікова О.В., проф. Карташов Є.Г., доц. Бережна Г.В., доц. Івкін В.М., доц. Іванилова О.А., методист навчально-методичного відділу ННІМП Мельник Т.В. та багато інших - це професійна та висококласна команда, доброзичливе ставлення до студентів та розуміння їх проблем,  необхідні у практичній діяльності знання і вміння!!!

Завдяки набутому новому досвіду та знанням, яким поділився з нами весь викладацький склад за час навчання, можна сміливо крокувати впевнено вгору  в управлінській діяльності, навіть, на найвищих теренах публічного управління.

Безмежно вдячна ДЗВО «Університет менеджменту освіти» за вміння заінтригувати та привернути увагу нових студентів, своєю професійною діяльністю викликати бажання отримати ще одну освіту про яку раніше і не замислювався, об’єднати людей з різних частин нашої країни в одну міцну студентську родину!!!