Усова Наталія Сергіївна

Усова Наталія Сергіївна

випускниця кафедри публічного управління і проектного менеджменту 2021 року, група ДС-20-Б1

Із задоволенням хотіла б залишити відгук щодо мого навчання, перебування, спілкування в Університеті менеджменту освіти.

До зазначеного закладу я вступила в 2020 році на спеціальність «Публічне управління та адміністрування».  У мене на той час був вибір: одночасно я подала документи на таку ж спеціальність до іншого закладу, але в місто Дніпро.

Вже під час вступних випробувань я зрозуміла, що хочу навчатись саме тут – в УМО!! І мені пощастило, я склала всі іспити і стала студенткою!

Жодного разу я не пожалкувала про свій вибір. Вже під час першої сесії я зрозуміло, що викладання є цікавим, новим, сучасним, інтерактивним. Час на лекціях пролітав  як мить. Для мене дуже важливо, щоб я могла отримати нові знання та стати дійсно фахівцем в публічній сфері.

Навіть коли було складно, кожний викладач терпляче роз’ясняв питання, допомагав розібратися в темі, намагався донести до нас головне, навчити думати та аналізувати.

Також хочу зазначити, що свою магістерську роботу я писала із задоволенням. По-перше, тому що тема була мені знайома, безпосередньо з цим пов’язана моя робота, по-друге, я дуже вдячна моєму науковому керівнику – Бережній Галині Віталіївні, яка показала як цікаво та результативно можна працювати, любити те, що ми робимо, знаходити в усьому позитив та раціональне зерно. Галино Віталіївно, я справді дуже вам вдячна!

Я не зможу тут перелічити всіх викладачів, з якими я спілкувалась, але можу однозначно сказати, що всі відповідальні, активні, натхненні у своїй роботі. І, якщо перед вами стоїть вибір, то обирайте УМО. Це і є правильним вибором!!!!!