Благодійний фонд «Асперн». УНЗ-17-Г1, УНЗ-17-Г2

Сьогодні, 20 квітня 2018 року, здобувачі вищої освіти кафедри педагогіки, управління та адміністрування за освітньо-професійною програмою «Управління навчальним закладом» взяли участь у роботі семінару-тренінгу на базі благодійного фонду «Асперн».

Під час проведення заходу студенти мали змогу ознайомитися із передовими методами роботи у сфері соціального захисту дітей, які впроваждує у своїй роботі чудовий колектив БФ «Асперн» на чолі із її керівником Вірою Іванівною Кошель.

Актуальність питань виховання дитини в умовах складної життєвої ситуації та формування загальнолюдських цінностей дитини не викликають сумнівів!
Важко було магістрантам дивитись на маленьких д’ітей, які пережили життєві негаразди в такому віці! Дуже добре, що є такі центри, що допомогають передивитись власне відношення до дітей.

Бажаємо нашим майбутнім менеджерам освіти мати «велике серце» сформувати високу особисту соціальну відповідальність для того, щоб світ навколо почав змінюватися на краще!